Güncel Kupon ve İndirim Kodu (Haziran 2020)

İndirim Kodu Nedir?

İndirim kodu müşterinin kullanımına sunulmuş, satın alınan ürün fiyatı üzerinden belirli oranda ya da tutarda indirim yapmaya sağlayan kodlardır. Bu kodlar sayesinde müşteriler avantajlı fiyatlardan alışveriş yapma imkanı bulmaktadır.

 

Avantajlı fiyatlara kupon kodları ile ulaşan müşteriler, alışverişlerinde kar etmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Bilindiği üzere para harcarken kazanılmaktadır. Bu nedenle yapılan harcamalar dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Harcamalar yapılırken indirim kodlarından faydalanmak akıllıca bir hamle olarak değerlendirilmektedir. İndirim kuponları sayesinde avantajlı alışveriş yapan müşteriler diğer alışverişlerinde bütçelerini daha fazla artırabilmektedir. İndirim kodları bazen, bazı koşulların gerçekleştirilmesi ile edinilebilir.

 

Bu durumda kampanya koşullarının iyi bir şekilde incelenmesi akıllıca bir hamle olacaktır. Misalen kayıt olma koşuluyla verilecek olan bir indirimden, üye olmadan yapılan alışverişte faydalanmak mümkün değildir. Kampanya koşulları sağlandığı müddetçe indirim kodunun kullanılması mümkün olmaktadır. Firmalar genelinde kampanyalar belirli dönemlerde daha sık bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Özel günler, bayramlar bu konuda önemli bir yere sahiptir. Yılbaşı indirimleri, anneler günü indirimleri gibi birçok özel güne dair indirimler söz konusu olabilmektedir. Bu konunun detayı için sürekli takipte olmak, kampanya koşullarını iyi bir şekilde incelemek, fiyat araştırması yapmak önem arz etmektedir.

İndirim Kodu Ne İşe Yarar?

İndirim kodları yapılan alışveriş üzerinden tasarruf sağlamakta önemli bir yere sahiptir. Kupon kodları ile alışverişten belirli bir oranda ya da belirli bir tutarda indirim sağlanması mümkün olmaktadır. Bu sayede yapılan alışveriş harcama yönetiminin etkin bir şekilde sağlanmasıyla sonuçlanmaktadır. İndirim kodları kullanarak yapılan alışverişten tasarruf edebilirsiniz.

 

Bu sayede diğer harcamalara ayrılacak bütçeyi artırmak, birikim yapabilmek mümkün olmaktadır. İndirim kodları internet satışlarında bazen kargo tutarına yönelik geçerli olabilmektedir. Yani alışveriş yaptığınızda ilgili indirim kodu ile kargo ödemesini ücretsiz hale getirebilirsiniz. Bunun gibi bazı kodlar farklı işlevlerde, farklı fonksiyonlarda olabilmektedir.

 

Bunun için kampanyanın detayı doğru bir şekilde incelenmelidir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan kodlar gerek hesaba tanımlanabilmekte, gerekse kod olarak ödeme ekranında girilebilmektedir. Ödeme ekranında kupon kodu ile ilgili olan satıra ilgili kupon kodu yazılarak kullan denildiğinde indirim tutarı sepet tutarından düşmektedir. Bu nedenle kuponun türüne göre farklılık gösterebilen bu durum iyi bir şekilde araştırılmalıdır.

 

Gerekli durumlarda müşteri temsilcileri aranarak bilgi alınmalıdır. Müşteri temsilcileri ya da mail yoluyla bilgi almak mümkündür. Kullanım koşulları arasında yer almayan konularda ya da sormak istediğiniz konularda mail ya da telefon aracılığıyla bilgi almanız mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular

indirim kodları hakkında sıkça sorulan sorular

İndirim kodu almak için bazı alışveriş sitelerinde, ürünleri sepetinize ekleyip birkaç gün ödeme yapmadan beklerseniz size eposta üzerinden alışverişinizi tamamlamanıza teşvik etmek için indirim kodu verebilirler.

İndirim kodu bulmak aslında fazlasıyla kolaydır, KuponYakala.com üzerinden yüzlerce markaya ait kupon kodlarını bulabilirsiniz veya alternatif olarak alışveriş yapmak istediğiniz online alışveriş sitesinin sosyal medya hesaplarını ve duyuru yapılan sayfalarını takip ederek yayınlanan indirim ve kupon kodlarını bulabilirsiniz.

İndirim kodu kullanırken genel olarak yapılan şey, sahip olduğunuz indirim kodunu, ödeme ekranında fiyatın yazdığı alanın altındaki “indirim kodu”, “kupon kodu”, “hediye çeki”, “promosyon kodu” gibi bir adı olan yere yapıştırmaktır. Sitelere göre nasıl yapılır öğrenmek isterseniz hemen yukarıda nasıl yapıldığını anlattık.

İndirim kodu, kupon kodu veya diğer adlarından bir tanesi; sizin online alışverişlerinizde ödeyeceğiniz ücretin düşmesini sağlar. Bu bazen ücretsiz kargo veya nakit/yüzde indirimi şeklinde gerçekleşebilir.

İndirim kodları tamamen yasaldır. Bu kodları online alışveriş siteleri paylaşmaktadır ve KuponYakala.com olarak, biz sadece internette bu kodları araştırarak buluruz ve siz, değerli takipçilerimizle paylaşırız.

Evet, ikisi de aynı şeylerdir. Birçok farklı adla bilinir. “Kupon kodu”, “indirim kodu”, “promosyon kodu”, “hediye çeki”, “hediye kuponu” vs. onlarca adı vardır fakat genel olarak aynı işe yarar.

Bunu arkasında birden fazla sebep olabilir.

  1. Kupon kodunun uygulanması için gerekli şartları sağlamıyor olabilirsiniz. (Sepet tutarı vs.)
  2. Kupon kodunun süresi bitmiş olabilir.
  3. Kupon kodunun kontenjanı dolmuş olabilir.

KuponYakala.com olarak, takipçilerimize sunduğumuz bu kodları internetten toplar ve sitemize ekleriz, böylece her gün binlerce kişinin en karlı internet alışverişini yapmasına imkan sağlarız. Bundan bizim kazancımız değişmektedir. Sitemizde gösterilen reklamlar, satış ortaklığı gelirleri gibi çeşitli gelirlerimiz vardır, bu gelirin tamamı KuponYakala.com’u geliştirmek için kullanılır.

İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

N11 İndirim Kodu

N11 indirim kuponu kullanmak için atmanız gereken ilk adım; internet sitemizde yer alan N11 indirim kuponları arasından yapacağınız alışverişe en uygun olan kuponu seçmek ve sonrasında sepetinizi doldurmaktır! Yani N11 indirim kuponu kullanmak oldukça kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Ancak N11 indirim kodu kullanırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Her N11 indirim kodunun belirli şartları bulunur. Bazı kodlar sayılarla sınırlıyken bazı kodlar ise yalnızca belirli tarih aralıklarında kullanılabilir. Bazı kodlar tüm alışverişlerde geçerliyken bazıları ise yalnızca belirli kategori ya da ürünlerde geçerlidir. Tüm bunlara dikkat ederek kuponunuzu seçtikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek uğurlu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz!

N11 İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Satın alacağınız ürünlere ve kullanacağınız koda karar verdikten sonra ödeme aşamasına ilerlemelisiniz. Sepetinize giriş yaptığınızda sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacak. Aşağıda da sarı kutucuk ile işaretleri olan “Kuponları Gör” butonu sayesinde sitemizden edindiğiniz N11 indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra karşınıza 2. Görseldeki gibi bir ekran gelecek. Bu kutucuğa N11 indirim kupon kodunu girdikten sonra “Ekle” butonuna tıklamalısınız. Eğer kuponun şartlarını karşılıyorsanız, indirim anında sepet tutarına uygulanacaktır.

n11 indirim kodu

n11 kupon kodu

N11’e gitmek için: https://www.n11.com/

Trendyol İndirim Kodu

Trendyol indirim kuponu nasıl alınır sorusunu cevapladığımıza göre, sırada Trendyol indirim kuponu nasıl kullanılır sorusu var. Eğer sizler de Trendyol indirim kodunu kullanarak çok daha uyguna alışveriş yapmak istiyor ve Trendyol’ün geniş ürün yelpazesinden faydalanmak istiyorsanız, hemen internet sitemizden bir indirim kuponu edinin ve aşağıdaki adımları takip etmeye başlayın!

Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle internet sitemizi inceleyerek kullanmak istediğiniz Trendyol indirim kuponunu belirleyin. İndirim kuponları, genellikle farklı kategoriler ya da farklı ürünler için özel olarak oluşturulur. İlgili kodu seçtikten sonra kodu kopyalayın ve Trendyol’da alışveriş sepetinizi doldurun.

“Sepetim” sekmesine giriş yaptığınızda, aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan “İndirim Kodu Gir” kutucuğuna sitemizden edindiğiniz Trendyol indirim kodunu girin ve Ekle butonuna tıklayın. Eğer sepetiniz Trendyol indirim kodunun şart koştuğu tüm koşulları sağlıyorsa (Örneğin, en az 100 lira tutarında alışveriş ya da Trendyolmilla koleksiyonundan alışveriş gibi.), indirim kodu geçerli sayılacak ve belirtilen oranda indirim uygulanacaktır.

trendyol indirim kodu

Trendyol indirim kodlarının sınırlı sayıda olduğunu bilmeli, ve kodları kullanmak için acele etmelisiniz. Bazı indirim kodlarının kullanım süresi 1 ay boyunca mümkün olurken bazı indirim kodlarında ise kullanım sayısı sınırlı oluyor. Yani bazı kodları yalnızca 5000 kişi kullanabiliyor. Eğer bu şanslı 5000 kişi arasında yer almak ve Trendyol’dan çok daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmak istiyorsanız, tüm indirim kodlarından anında haberdar olmak için indirim bültenimize abone olmayı unutmamalısınız!

Trendyola’a gitmek için: https://www.trendyol.com/

Hepsiburada İndirim Kodu

Hepsiburada indirim kuponu, oldukça kolay bir kullanıma sahip. Ancak öncelikle indirim kuponları hakkında bazı kritik noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Hepsiburada indirim kodları, kategoriler ya da ürünler özelinde hazırlanıyor. Yani teknolojik aletler için hazırlanan bir indirim kodunu ev tekstilinde kullanamıyorsunuz. Bu sebepten internet sitemizden Hepsiburada indirim kuponu seçerken, indirim kuponunun hangi şartlar altında ve hangi kategori / ürün özelinde geçerli olduğuna dikkat etmelisiniz. Aşağıdaki adımları inceledikten sonra sizler de hemen bir Hepsiburada indirim kuponu edinerek oldukça fırsatlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz!

Hepsiburada İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Hepsiburada indirim kodlarını kullanmak için atmanız gereken ilk adım, internet sitemizden yapacağınız alışverişe uygun bir kod seçmek. Satın alacağınız ürünleri belirledikten ve sepete ekledikten sonra, ödemeyi tamamlamak üzere sepetinize ilerlemeniz gerekiyor. Sepetim sekmesinde aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan “Çek / Promosyon Kodu Kullan” butonuna tıklayarak hesaplı alışveriş yapmak için gereken son adımı atabilirsiniz. Karşınıza gelen ekrana (2. Görsel) internet sitemizden edindiğiniz kodu girmeli ve “Kullan” butonuna tıklamalısınız. Eğer kuponun gerektirdiği tüm şartları karşılıyorsanız, indirim oranı anında sepet tutarınıza uygulanacaktır. Hesaplı alışverişler dileriz!

hepsiburada indirim kodu

hepsiburada kupon kodu

Hepsiburada’ya gitmek için: https://www.hepsiburada.com/

FLO İndirim Kodu

FLO indirim kuponu kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. FLO indirim kodları, belirli kurallar içeriyor. Örneğin, bazı indirim kodları bot ya da spor ayakkabı gibi spesifik kategorilerde geçerli olurken bazı FLO indirim kodları ise tüm satın alımlarınızda geçerli oluyor. FLO’dan indirimli alışveriş yapmak için atmanız gereken ilk adım, sayfamızı inceleyerek satın alacağınız ürüne uygun bir FLO indirim kuponu belirlemek oluyor. İlgili kuponu belirledikten sonra doğrudan FLO’nun online mağazasına ilerlemeli ve sepetinizi hayallerinizdeki ayakkabılarla doldurmalısınız!

FLO İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme noktasına, yani sepetinize ilerlemeli ve karşınıza çıkan ekranda aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan “Kampanya Kodunuz Var Mı?” seçeneğine tıklamalısınız. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra sizleri aşağı açılır bir metin kutusu karşılayacak. İlgili alana sayfamızdan edindiğiniz FLO indirim kuponunu girmeli ve sonrasında “Uygula” butonuna tıklamalısınız. Eğer kuponun tüm şartlarını yerine getirdiyseniz, indirim anında sepet tutarınıza uygulanacaktır. Hesaplı alışverişler dileriz!

flo indirim kodu

FLO’ya gitmek için: https://www.flo.com.tr/

İdefix İndirim Kodu

İdefix, kullanımı kolay arayüzü sayesinde kullanıcılarına hem alışverişleri sırasında hem de alışverişleri sonrasında büyük bir kolaylık sağlıyor. Akıllı filtreleme seçenekleri sayesinde on binlerce ürün arasından istediğiniz ürüne anında erişebiliyor, takip sistemi sayesinde siparişinizin ne durumda olduğunu anlık olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Tabii tüm bu kolaylıklar İdefix indirim kuponu için de geçerli oluyor.

İdefix İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İdefix indirim kuponu kullanmak için atmanız gereken ilk adım, sayfamızdan yapacağınız alışverişe uygun bir indirim kodu seçmek oluyor. Kodunuzu seçtikten ve alışveriş sepetinizi doldurduktan sonra doğrudan ödeme sayfasına ilerlemelisiniz. Ödeme sayfasında aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan “İndirim Kuponu” sekmesi aracılığıyla indirim kuponunuzu kullanabilir ve hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. “İndirim kodunu sorgula” butonuna tıkladığınızda şayet yaptığınız alışveriş ilgili kodun kriterlerini karşılıyorsa, indirim oranı sepet tutarınıza anında etki edecektir.

idefix indirim kodu

İdefix’e gitmek için: https://www.idefix.com/

DeFacto İndirim Kodu

Alışverişlerinizde Defacto indirim kuponu kullanmak istiyorsanız, öncelikle Defacto indirim kodları hakkında bazı bilgilere dikkat etmeniz gerekiyor. Defacto indirim kodu, farklı ürünler ve kategoriler özelinde kurgulanabiliyor. Örneğin, bir indirim kuponu yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli olurken, diğer bir indirim kuponu ise yalnızca t-shirt alışverişlerinizde geçerli olabiliyor. Ayrıca Defacto indirim kuponu, haftalık, aylık ya da sınırlı kullanım sayısıyla sizlere sunulabiliyor. Eğer sizler de alışveriş yaparken Defacto indirim kuponundan faydalanmak ve alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız, bu kuponlardan ilk siz haberdar olmalısınız. Bunun için Fırsat Bülteni’mize abone olabilir ve Defacto indirim kupon bildirimlerini mail olarak alabilirsiniz.

DeFacto İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Defacto indirim kuponu kullanmadan önce sayfamızı inceleyerek yapacağınız alışverişe uygun bir kod seçmeniz gerekiyor. İlgili kodu seçtikten ve sepetinizi doldurduktan sonra, ödeme sayfasına ilerlemelisiniz. Ödeme sayfasında aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan “İndirim Kodu Kullan” butonuna tıklamalısınız. Sonrasında ise karşınıza “İndirim Kullan” isimli bir pencere açılıyor(2. Görsel). Bu pencereden 3. seçeneği, yani “İndirim Kodu Kullan” seçeneğini seçmeniz ve sayfamızdan edindiğiniz Defacto indirim kodunu girerek “Uygula” butonuna tıklamanız gerekiyor. Eğer indirim kuponunun gerektirdiği tüm şartları karşılıyorsanız, ilgili indirim oranı sepet tutarınıza anında etki edecektir. Keyifli ve hesaplı alışverişler dileriz!

defacto indirim kodu
defacto kupon kodu

DeFacto’ya gitmek için: https://www.defacto.com.tr/

Boyner İndirim Kodu

Boyner indirim kuponu kullanmak için yapmanız gereken ilk şey, yapacağınız alışverişe uygun bir indirim kodu seçmek oluyor. Boyner indirim kodları farklı ürünler ve kategoriler için oluşturulabildiğinden, kullanacağınız kodun yapacağınız alışverişle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Boyner İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İlgili Boyner indirim kuponunu kopyaladıktan ve alışveriş sepetinizi doldurduktan sonra, doğrudan ödeme ekranına ilerlemeniz gerekiyor. Ödeme ekranında aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan Boyner İndirim Kodu/ Kuponu sekmesine geçiş yapmanız ve yine görselde sarı kutucuk ile işaretli olan metin bölgesine sayfamızdan kopyaladığınız kupon kodunu girmeniz gerekiyor. Eğer kupon kodunun gerektirdiği tüm şartları karşılıyorsanız, indirim tutarı direkt olarak sepet tutarından düşülecektir.

boyner indirim kodu

Boyner’e gitmek için: https://www.boyner.com.tr/

Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Çiçeksepeti indirim kuponu kullanmadan önce bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Çiçeksepeti, indirim kodlarını genellikle belirli kategoriler ya da ürünler özelinde kurguluyor. Tüm alışverişlerinizde geçerli indirim kuponları bulunuyor olsa da bunlar azınlıkta kalıyor. Ayrıca bazı Çiçeksepeti indirim kuponları haftalık ya da aylık olarak kullanıma sunulurken, özellikle büyük fırsat yaratan indirim kuponları sınırlı sayıda kullanım ile sizlere sunuluyor. Eğer büyük fırsatları kaçırmamak ve sevdiklerinizin özel günlerini çok daha cazip fiyatlar ile kutlamak istiyorsanız, Çiçeksepeti indirim kuponlarından anında haberdar olmak için Fırsat Bülteni’mize abone olmanızı şiddetle tavsiye ederiz!

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İlgili Çiçeksepeti indirim kodunu seçtikten ve sepetinizi doldurduktan sonra, doğrudan ödeme ekranına ilerlemelisiniz. Ödeme ekranında aşağıdaki görselde de sarı kutucuk ile işaretli olan “İndirim Kodu Kullan” seçeneğine tıklayarak kod penceresini açabilirsiniz. Metin kutusuna sitemizden edindiğiniz kodu girdikten sonra “Uygula” butonuna basmalısınız. Eğer kuponun gerektirdiği tüm şartları yerine getiriyorsanız, indirim tutarı direkt olarak sepet tutarınızdan düşülecektir. Fırsatlı alışverişler dileriz!

çiçek sepeti indirim kodu

Çiçek Sepeti’ne gitmek için: https://www.ciceksepeti.com/

KuponYakala.com
Karşılaştırılacak öğeler
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0