Türkiye’deki En Popüler Online Alışveriş Siteleri

İnsanların ihtiyaçları sürekli değişmektedir. Dünyada yaşanan büyük gelişmeler sayesinde, ihtiyaçlara yönelik her türlü ürün üretilmeye başlanmıştır. İhtiyaç hissedilen ürene ulaşmak ise internet sayesinde daha kolaydır. Türkiye’de insanların büyük bir bölümü, birçok ihtiyacını online alışveriş siteleri üzerinden yaptığı alışveriş işlemleri ile karşılıyor.

E-ticaret sektörü hızla geliştiği için Türkiye’de de online hizmet veren çok sayıda popüler alışveriş sitesi bulunmaktadır. Bu siteler üzerinden, aranan her türlü ürüne daha uygun fiyat seçenekleri ile ulaşılabiliyor. Günümüzde, elektronik eşya, giyim, kitap, mutfak gereçleri, süs eşyaları, dekorasyon eşyaları, çeşitli aletler vb. gibi aranılan her şey internet üzerinden rahatlıkla satın alınabiliyor. Güvenli alışveriş işlemleri için popüler online alışveriş siteleri tercih edilmektedir. Türkiye’de uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleri ile hizmet veren popüler alışveriş siteleri şunlardır.


➡️ Gittigidiyor.com

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi sloganı ile internet üzerinden keyifli alışveriş yapılmasını sağlıyor. Gittigidiyor, vermiş olduğu hizmetler ile tüm müşterilerinin güvenini kazanmış bir alışveriş sitesidir. İnternetten alışveriş yapmak isteyenler 2001 yılından günümüze kadar, gittigidiyor.com sitesi üzerinden sıfır risk yöntemi ile alışveriş yapabiliyor.

Firma, hizmet verdiği süreç içerisinde sürekli kendisini yenileyerek, sattığı ürün sayısını katlanarak artırmıştır. Her türlü ürüne, çeşitli kategoriler oluşturarak yer veriyor. Alışveriş yapmak isteyenler, aradıkları ürün türüne ya da ürün adı ile arama yaparak aradıkları ürüne hemen ulaşabiliyorlar. Türkiye’nin en popüler, alışveriş sitesi olduğu için günlük işlem sayısı milyonlara ulaşmıştır.

İnternet Sitesi: https://www.gittigidiyor.com/

İndirim Kodları: Gittigidiyor İndirim Kodu


➡️ Hepsiburada.com

Türkiye’nin en popüler ve en büyük online alışveriş sitesi olan hepsiburada.com sadece internet üzerinden satış yapmakta ve hizmetlerini 1998 yılından itibaren sürdürmektedir. Türkiye geneline hizmet vermekte ve internet erişimi yapan herkes aradığı ürünleri rahatlıkla bulabilmektedir. Hepsiburada alışveriş sitesi, farklı markaların ürünlerine yer verdiği için üyelerine ürünleri fiyatları, kaliteleri ve özelliklerine göre karşılaştırma seçeneği sunuyor. Ücretsiz kargo fırsatları sunduğu için internetten alışveriş yapmak isteyenlere avantajlar sunmuş oluyor.

İnternet Sitesi: https://www.hepsiburada.com/

İndirim Kodları: Hepsiburada İndirim Kodu


➡️ Trendyol

İnternet üzerinden giyim, kozmetik, saat, çeşitli aksesuar ürünleri almak isteyenlerin tercih ettiği alışveriş sitesi trendyol.com sitesidir. Mobil uygulaması ile tüm müşterilerinin daha rahat erişim yapmasını sağlıyor. Binlerce ürün çeşitliliği ve hızlı kargo seçeneği ile insanların online alışverişlerini daha güvenli yapmalarını sağlıyor. Kadın, erkek, çocuk giyiminde aradığınız ürünleri farklı markalarla Trendyol’da bulabiliyorsunuz.

İnternet Sitesi: https://www.trendyol.com/

İndirim Kodları: Trendyol İndirim Kodu


➡️ N11.com

Türkiye’nin en popüler online alışveriş sitesi olan n11 kullanıcılarına yılın belirli günlerinde özel fiyat avantajları sunuyor. En büyük özelliği adında 11 sayısı yer aldığı için her yıl, 11. Ayın 11. Gününde alışveriş yapanlara özel indirim seçenekleri sunuyor. N11 günümüzde, müşterilerine, giyimden, elektroniğe her türlü ürün çeşitlerini sunuyor. Üyelerinin indirimli ve avantajlı alışverişler yapabilmesi için özel günlerde ya da banka kartlarına çeşitli indirim kampanyaları yapıyor. Bu özelliği ile aranılan ürünlerin daha ucuza satın alınmasını sağlıyor.

İnternet Sitesi: https://www.n11.com/

İndirim Kodları: N11 İndirim Kodu


➡️ Letgo

Türkiye’de aradığı ürünü bulmak isteyenler, Letgo alışveriş sitesini ziyaret ediyor. İkinci el ürünlere daha fazla yer verdiği ve kişilerin ürünlerini, burada daha rahat satabildiği için popülerliği giderek artmaktadır. Sitede, satışa sunulan tüm ürünler, ürün sahipleri tarafından yüklenmekte, alıcıya hemen ulaştırılmaktadır. Alıcılar, Letgo sayesinde, ürün satıcısı ile direk iletişim kurabildiği için online alışverişlerin daha güvenli olmasını sağlıyor.

İnternet Sitesi: https://www.letgo.com/tr-tr


➡️ Morhipo

İnternet üzerinden giyim ürünleri satın almak isteyenlere cazip indirimi fırsatlarının sunulduğu alışveriş sitesi Morhipo sitesidir. İnternetten alışveriş yapmak isteyenler, pek çok giyim markasını bulabiliyor ve rahatlıkla seçim yaparak satın alabiliyor. Yapılan alışverişlerde, çeşitli banka kartlarına ve markaların ürünlerine özel indirim seçenekleri uyguluyor. Hızlı kargo özelliği alışveriş yapanları memnun etmektedir.

İnternet Sitesi: https://www.morhipo.com/


➡️ Çiçek Sepeti

Kişiye özel hediyeler, özel organizasyon günleri için çeşitli hediyeler almak için mağaza, mağaza gezmenize gerek yoktur. Çiçeksepeti alışveriş sitesi, doğum günü, çiçek, hediye, moda, aksesuar, elektronik, ev ve yaşam ürünleri, kişisel bakım, kitap gibi birçok türde ürün çeşitlerini, kullanıcılarına ulaştırıyor. Güvenli alışverişin adresi olarak gösterilen çiçek sepeti online alışveriş sitesinde tüm ürün çeşitlerini indirimli fiyat seçenekleri ile bulabiliyorsunuz. Düşük fiyatlı ürünlere bile ücretsiz kargo seçeneği sunması, günlük alışveriş yapan kullanıcı sayısını artırmaktadır. Türkiye’nin en popüler online alışveriş sitesi olarak, tüm kategorilerinde farklı markaların ürünlerine yer veriyor.

İnternet Sitesi: https://www.ciceksepeti.com/

İndirim Kodları: Çiçek Sepeti İndirim Kodu


Bu alışveriş siteleri ve onlar dışında diğer alışveriş sitelerinin indirim kodlarıyla uygun fiyatlara alışveriş yapmak isterseniz sitemizi kullanabilirsiniz.

İndirim kodu veren tüm alışveriş sitelerini görmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://www.kuponyakala.com/online-magazalar/

Buse Çanak

Çeşitli online alışveriş sitelerinde müşteri temsilcisi olarak başladığım kariyerimde, müşteri ilişkileri temsilciliğine kadar yükseldikten sonra çalıştığım yerden ayrılıp kendi online butiğimi açtım. Boş vakitlerimde Kupon Yakala üzerinde içerik yazarlığı yapıyorum aynı zamanda indirim kodları da paylaşıyorum.

Düşüncelerinizi öğrenmek isteriz

   Cevap bırakın

   KuponYakala.com
   Karşılaştırılacak öğeler
   • Toplam (0)
   Karşılaştır
   0